П`ятниця, 22.06.2018, 11:18

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Новини школи [75]
Новини бібліотеки [18]
Спортивні новини [27]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 180
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Спортивні новини

Закриття шкільної Спартакіади 2017-2018

18.05.2018р. відбулася урочиста лінійка, присвячена закриттю шкільної Спартакіади 2017-2018 навчального року. Цьогоріч наші учні досягли неабияких успіхів у спорті. І ось, нарешті, заслужені нагороди. 
За І місце в змаганнях з баскетболу в міській спартакіаді серед школярів нагороджено: Яковенка Андрія (11 кл.), Малиночку Олексія (11 кл.), Харченка Богдана (11 кл.), Скопу Олександра (11 кл.), Цургаєва Даниїла (11 кл.), Прищепу Олександра (9кл).
За ІІ місце в змаганнях з шахів в міській спартакіаді серед школярів нагороджено: Книжника Вадима (9 кл), Романцова Віталія (9 кл), Чуприну Ганну (7 кл), Івахіну Софію (6 кл). 
За ІІ місце в міських змаганнях "Старти надії" нагороджено: Кравця Кирила (7 кл), Савельєва Кирила (7 кл), Гавриленко Аріну (7 кл)
Цього року кращими спортсменами школи визнано:
- шахістів: Ульянченка Данііла (6 кл), Сластієнка Данила (6 кл)
- футболістів: Грицуна Миколу (5 кл), Холодова Костянтина (5 кл), Чуприна Артура (6 кл), Ноженка Дениса (6 кл), Мальова Дмитра (6 кл), Катович Артема (6 кл), Бараника Івана (6 кл), Дементьєва Владислава (6 кл), Семендяй Нікіту (2-Б кл), Гнибіду Кирила (2-Б кл).
- рекордсменів з бігу: Утьосова Івана (5 кл), Забєліну Єлизавету (5 кл), Гадьо Марію (5 кл), Лютенко Ніку (5 кл), Торбученко Камілу (6 кл), Голуба Влада (7 кл), Сороку Данила (7 кл), Синицю Маргариту (7 кл), Бондаренко Мирославу (8 кл), Жестакова Данила (8 кл), Кучеренка Данила (8 кл), Сивана Даниїла (8 кл), Цибу Артема (8 кл), Савенко Маргариту (8 кл), Тарасевич Станіслава (9 кл), Прищепу Олександра (9 кл), Гринь Дмитра (9 кл), Юрійчук Анастасію (9 кл), Дворниченко Дар`ю (11 кл).
Дипломом учасника фестивалю "Футбол для всіх", організованого федерацією футболу України нагороджено: Кравцова Ярослава (3 кл), Сластієнко Діану (4-А кл), Баторшина Кирила (4-Б), Баторшина Данила (4-Б кл), Лук`янчикова Даниїла (4-Б), Батуріну Поліну (5 кл), Ворожцову Катерину (5 кл), Горбунова Дениса (5 кл), Грицуна Миколу (5 кл), Забєліну Єлизавету (5 кл), Кравцова Данила (5 кл), Лютенко Ніку (5 кл), Махнибороду Наталю (5 кл), Яковенка Олександра (5 кл), Бараника Івана (6 кл), Івахіну Софію (6 кл), Мальова Дмитра (6 кл), Ноженка Дениса (6 кл), Сластієнка Данила (6 кл), Ульянченка Данііла (6 кл), Чуприна Артура (6 кл), Чуприну Вероніку (6 кл), Горбунова Владислава (7 кл), Семендяй Юлію (8 кл), Боровкову Дарину (11 кл)
Так тримати!

 

 

 

Категорія: Спортивні новини | Додав: sc_16_pv (21.05.2018)
Переглядів: 26 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook
  • Copyright MyCorp © 2018uCoz