Понеділок, 25.05.2020, 11:16

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 264
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

Інформація про проект "Вчимося жити разом"

       Європейський Союз (ЄС) і Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні з листопада 2015 року розпочали новий проект "Діти світу", мета якого - надання психосоціальної допомоги дітям на сході України і забезпечення їх участі в освітніх програмах. Проект реалізується в Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях.
        Складову ініціативи ЄС та ЮНІСЕФ "Діти світу" є проект "Вчимося жити разом" з розвитку життєвих навичок та надання психосоціальної допомоги дітям, підліткам та сім'ям, які постраждали в результаті конфлікту в Україні. Виконавцями проекту є Дитячий фонд "Здоров'я через освіту" та Національний університет "Києво-Могилянська академія". Проект здійснюється в двох напрямках - формування у школярів життєвих навичок, які сприятимуть позитивній адаптпціі, і надання дітям і сім'ям психосоціальної підтримки.

Близько 300 тисяч дітей та їх батьків візьмуть участь у програмі психосоціальної підтримки. Програма проекту є комплексною і передбачає допомогу дитині на рівні сім`ї, громади, психологічне консультування та спеціалізовану психотерапевтичну допомогу. Ппонад 170 тисяч дітей пройдуть тренінги з розвитку життєвих навичок ефективного спілкування, самоконтролю, керування стресом, розв'язання проблем і конфліктів. Це навички, які підвищують стійкість дітей та молоді у складних життєвих обставинах, сприяють їх адаптації до нових умов, допомагають знайти друзів і відновити душевний спокій.

На порталі преветивної освіти педагоги та психологи можуть знайти статті, розробки уроків, тренінгів, виховних годин, відеоматеріали та мультимедійні презентації з тематики проекту, а також ознайомитися з ходом його виконання та авторськими блогами учасників.

 

Громадська організація Дитячий фонд "Здоров'я через освіту" спрямовує свою діяльність на розробку та впровадження в навчальних закладах програм, які базуються на формуванні життєвих навичок здорового способу життя та профілактики соціально небезпечних захворювань. Організація працює над покращенням якості навчання шляхом формування у дітей життєвих навичок, які допоможуть їм подолати щоденні виклики та пристосуватися до життя у мінливому світі. Головні види діяльності: впровадження соціальних проектів для розвитку освітніх навчальних програм для учнів, учителів і батьків з питань здорового способу життя, профілактики інфекційних та неінфекційних хвороб.                                                                                  

 

Всеукраїнська акція "Слова допомагають" ініційована Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, щоб полегшити життя дітей, які пережили травматичну ситуацію. Для того, щоб допомогти, часом потрібно так мало: просто сказати щось тепле. Саме тому на сайті "Слова допомогають" збирають слова підтримки, щоб дітки знову почали з надією дивитися в майбутнє. Кожне ваше набране на клавіатурі або надиктоване у мікрофон слово перетвориться на "добре повітря". Більше добрих слів - більше щасливих дітей! Долучись до акції та допоможи дітям теплим словом на сайті Слова допомагають

У нашій школі впровадження проекту здійснюється у межах інтегрованого предмета «Основи здоров`я». Уроки проводяться у формі тренінгу. Тренінги відрізняються від звичайних уроків. Вони забезпечують активну участь і творчу взаємодію учасників між собою і з учителем. Робота в групах, рольові ігри, мозкові штурми, обговорення ситуацій, виконання проектів роблять такі заняття цікавими і захоплюючими. Цикл тренінгів «Вчимося жити разом» реалізує компетентністний підхід і спрямований на розвиток соціально-психологічних навичок: самоповаги, ефективної комунікації, кооперації, самоконтролю, керування стресами, емпатії, асертивності (неагресивної упевненості), розв`язання проблем, запобігання конфліктам і їх розв`язання, пошук консенсусу і примирення.

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook
  • Copyright MyCorp © 2020uCoz